Głosujmy na bocheńskich sportowców!

dodano: 2016-01-07 21:07 | aktualizacja: 2016-01-08 10:24
autor: KatKa | źródło: MOSiR Bochnia

sport sporty Gazeta Krakowska rozpoczęła Plebiscyt Sportowy, w którym wybierani są „Najlepsi Sportowcy Ziemi Tarnowskiej Roku 2015”. Wśród nominowanych znaleźli się zawodnicy MOSiR Bochnia Aisza Buczek oraz Krzysztof Kozak.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kapituła Tarnowskiego Plebiscytu Sportowego dokonała wyboru sportowców pretendujących do miana najbardziej popularnych w minionym już roku 2015. Wśród grupy juniorów pojawili się zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni.

- Cieszymy się z tego, iż mamy tak utalentowaną młodzież, którą możemy wyróżnić – mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. - Bierzemy pod uwagę ich znakomite wyniki osiągane na licznych zawodach, świadczące również o ich wieloletniej, ciężkiej pracy włożonej w tę dyscyplinę sportu, która jest ich pasją. O wyniku plebiscytu zadecydują oczywiście głosujący. Mamy nadzieję, że wielu kibiców zdecyduje się poprzeć naszych wychowanków.Wśród pretendujących z bocheńskiego z MOSiR Bochnia znalazły się dwie osoby. Jedną z nich jest koszykarka Aisza Buczek (rocznik 2000). To skrzydłowa w drużynie juniorek i kadetek - czołowa zawodniczka zespołu pod względem punktów, zbiórek i bloków. Zdobyła liczne wyróżnienia indywidualne podczas zawodów międzynarodowych i ogólnopolskich. Otrzymała Stypendium Burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia sportowe. W roku 2015 była dwukrotnie powoływana na konsultacje Reprezentacji Polski w kategorii U15.

Drugim zawodnikiem jest judoka Krzysztof Kozak (rocznik 1999) – członek kadry narodowej juniorów młodszych w kat. 60 kg. Zdobył on:
- I miejsce w rankingu juniorów Krakowskiego Okręgowe Związku Judo za rok 2015 (łącznie 105,5 pkt)
- I miejsce - 7 listopad 2015 r., Otwarty Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Bytom
- I miejsce – 25 października 2015 r. Memoriał Jigoro Kano, Luboń
- II miejsce - 10 października 2015r., Otwarty Międzynarodowy Turniej Juniorów i Juniorek Młodszych, Oleśnica
- III miejsce - 30 maja 2015 r., Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Opole
- V miejsce - 18-19 kwietnia 2015 r., Puchar Polski Juniorów i Juniorek Młodszych, Suchy Las
-V miejsce - 15 listopada 2015 r., Judo Baltic CUP U17, GdyniaJAK ODDAWAĆ GŁOS:

O tym, kto dostąpi tego zaszczytu zadecydują, jak już wspomnieliśmy, kibice. Czytelnicy Gazety Krakowskiej mogą głosować na trzy sposoby:
- za pomocą oryginalnych kuponów zamieszczanych w „Gazecie Krakowskiej”. Osoby, które nadeślą lub doręczą osobiście kupony do tarnowskiego oddziału Gazety mogą spodziewać się nagrody niespodzianki.
- poprzez SMS-owy serwis Hermes do 9 lutego. Regulamin korzystania z tego serwisu znajduje się na stronach naszemiasto.pl. Koszt wiadomości to 2 zł +VAT. SMS należy wysłać na numer 72355. W treści należy wpisać prefiks JUN lub SEN i po kropce numer kandydata zamieszczony na liście i w serwisie internetowym www.naszemiasto.pl
- można też oddawać swoje głosy przez internet do 31 stycznia.

TUTAJ można oddać głos.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...