Złota Płetwa dla PSP nr 1 w Bochni

dodano: 2015-12-16 11:20 | aktualizacja: 2015-12-17 18:10
autor: KatKa | źródło: Kryta Pływalnia

pływalnia złota płetwa To były najweselsze i z pewnością najgłośniejsze (jeśli chodzi o doping rodziców, trenerów, nauczycieli i dzieci) zawody jakie odbyły się w tym roku na bocheńskiej Pływalni. Zjazd 60 metrową zjeżdżalnią na czas, wyścigi z makaronami, wyścigi na dmuchanych materacach oraz w kołach ratunkowych mocno rozgrzały tak zawodników, jak i licznie zgromadzoną publiczność. Po zaciętej rywalizacji Złota Płetwa trafiła do reprezentacji PSP nr 1.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy czyli bocheńska pływalnia oraz Towarzystwo Sportowe PŁYWAK Bochnia zadbali o to, aby 22 osobowe zespoły (10 dzieci z klas 1-3, 10 dzieci z klas 4-6, 1 rodzic, 1 nauczyciel) nie nudziły się podczas II Drużynowych Mistrzostw Bochni o Złotą, Srebrną i Brązową Płetwę – rozegranych w minioną sobotę 12 grudnia.

Fot. z archiwum Krytej Pływalni w Bochni


Spośród 5 bocheńskich podstawówek na starcie pojawiły się 4 zespoły, a po zaciętej rywalizacji reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza zwyciężyła Szkołę Podstawową nr 7 im. Jana Pawła II. Do zwycięskiego rozstrzygnięcia nie doszło jednak w trakcie przewidzianych konkurencji, obie szkoły zgromadziły w nich bowiem po 17 punktów i o palmie pierwszeństwa rozstrzygnięto dopiero w meczu piłki wodnej, wygranym zresztą jedną tylko bramką. Trzecie miejsce i Brązowa Płetwa trafiła do drużyny Szkoły Podstawowej nr 4 im. Św. Barbary (12 pkt), a Niebieską Płetwę za miejsce IV odebrali reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Matejki (10 pkt).

Wszystkich zawodników i zawodniczki, zarówno tych młodszych, jak i tych starszych hojnie  obdarował Święty Mikołaj, któremu w tym roku pomagały firmy COBER generalny wykonawca „Osiedla Panorama – miejsca przyjaznego dzieciom i rodzinie” oraz sklep internetowy AKCESORIABARISTY.PL 

W trakcie Drużynowych Mistrzostw Bochni trwała zbiórka na 4,5 letniego Dawidka - podopiecznego bocheńskiej Fundacji Auxilium. Dzięki szczodrobliwości uczestników zawodów wolontariuszkom fundacji udało się w tym dniu zebrać 1057,50 zł!

Fot. z archiwum Krytej Pływalni w Bochni


 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...