XV finał Szlachetnej Paczki w Bochni

dodano: 2015-12-15 17:40 | aktualizacja: 2015-12-15 21:10
autor: KatKa | źródło: KPP w Bochni, info własne

szlachetna paczka bochnia 12 i 13 grudnia odbył się finał XV edycji Szlachetnej Paczki. Przez dwa dni wolontariusze rozwozili przygotowane przez darczyńców paczki, które trafiły do ponad 50 rodzin z Bochni i okolic. Przez cały weekend co parę minut pod magazyn Szlachetnej Paczki znajdujący się w budynku Miejskiego Centrum Dzieci i Młodzieży "Ochronka" podjeżdżały samochody ze świątecznie zapakowanymi podarunkami. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Paczki przygotowywane były specjalnie dla konkretnej rodziny, uwzględniając jej aktualne potrzeby. Do akcji rozwożenia przyłączyły się m. in. miejscowe oddziały Ochotniczych Straży Pożarnych, a także Państwowa Straż Pożarna.Magazyn Szlachetnej Paczki w Bochni wzbogacił się także o mnóstwo nowych prezentów, które przekazali bocheńscy i krakowscy policjanci oraz pracownicy Policji dla dwóch rodzin. Łącznie 86 paczek zostało przekazanych dla cztero- i pięcioosobowej rodziny.W skali całej Polski wartość zebranych przez Szlachetną Paczkę prezentów wynosiła ok. 54 mln złotych. Co ciekawe, kwota ta pobiła zeszłoroczny rekordowy wynik WOŚP.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...