Polsat Cyfrowy blokuje dostęp do części pakietu

dodano: 2002-05-09 11:15 | aktualizacja: 2002-05-09 11:15
autor: Anna Sulisz | źródło:

W sobotę 7 kwietnia Polsat Cyfrowy zgodnie z zapowiedziami zablokował część kanałów pakietu.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Wśród niedostępnych kanałów dla abonentów Polsatu Cyfrowego podstawowego pakietu są: On, Ona, Junior, Filmax, Relaks, Polsat Sport, Discovery, Animal Planet, Reality TV. Ekran z planszy kanału Relaks w ZAP.

Za to Polsat uraczył widzów darmowym oglądaniem plansz: Komedii -informacja o "Dwóch Światach" i Teleuniwersytetu. Za darmo (FTA)- nadawany jest reality show "Dwa Światy" na kanale Info, który ma słabiutką oglądalność ze względu na nudnawą akcję.

Z tego co nam wiadomo większa część abonentów Polsatu jest zawiedziona wprowadzeniem abonamentu, bo zapowiedzi i reklamy Polsatu mówiły zupełnie coś innego. Z drugiej strony wiadomo było, że Polsat na dłuższą metę nie wytrzyma nadawania darmowego pakietu kanałów mimo, że jest on taki sobie.

Warto też zwrócić uwagę na wyniki naszej sondy: "Jaki abonament Polsatu wybrałeś?".

Wyniki na 317 oddanych głosów świadczą, że aż 61% nie ma zamiaru płacić, 10% wybiera tylko pakiet podstawowy, 11% jeszcze nie podjęło decyzji (teraz będą musieli się zastanowić), a tylko 18% wybrało ofertę specjalną.

Wyniki jasno pokazują, że Polsat bez poprawy ofert "specjalnej" nie ma szans na kwartalne wyciąganie opłat, które być może są jeszcze nie takie wysokie, jak konkurencyjnych platform.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polsat Box
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...