Wirtualny przewodnik po Powiecie Bocheńskim

dodano: 2015-08-18 12:48 | aktualizacja: 2015-08-18 12:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni

kopalnia_przewodnik_160px Starostwo Powiatowe w Bochni zakończyło właśnie aktualizację wirtualnego przewodnika po Powiecie Bocheńskim. Dzięki temu mieszkańcy i turyści będą mogli odwiedzić m.in. Zamek Kmitów i Lubomirskich w Wiśniczu, maszynę parową, znajdującą się w Szybie Campi bocheńskiej kopalni, Muzeum Stanisława Fischera, Muzeum Motyli w Bochni, Grotę Solną czy też Osadę VI Oraczy jak również podziwiać panoramę Bochni z Szybu Campi.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wirtualny spacer połączony jest z mapą Google.

Nie wychodząc z domu mamy szansę przenieść się do najciekawszych miejsc oraz zabytków, znajdujących się w poszczególnych miejscowościach. Wirtualny spacer połączony jest z mapą Google, na której znajdują się współrzędne geograficzne, jest również możliwość sprawdzenia ciekawych  miejsc w pobliżu jak również wysłania pocztówki. Znajdziemy również indeks panoram z opisem i zakładkę z filmami. Wirtualny spacer został połączony z aplikacją Google – Street View. Do każdego wirtualnego spaceru został wbudowany kod QR, który można zeskanować telefonem i otrzymać link do danego miejsca.Wirtualny spacer został przygotowany na urządzenia mobilne.

Dzięki temu możemy wyznaczyć trasę z miejsca, w którym się znajdujemy do miejsca docelowego.  Otwierając wirtualny spacer na telefonie, iPadzie lub na tablecie uruchamiamy w naszym telefonie przycisk "Lokalizacja GPS" i czekamy na rozpoznanie naszej lokalizacji, potem wybieramy w wirtualnym spacerze panoramę do której chcemy dotrzeć, a następnie wybieramy z dolnego menu przycisk mapa i opcje „wyznacz trasę”. Zostanie wtedy uruchomiona mapa Google, która wyznaczy naszą lokalizację i całą trasę do miejsca przez nas wybranego.

- Zanim turysta wybierze Powiat Bocheński, może upewnić się, oglądając wirtualny przewodnik, że okolice Bochni to doskonałe miejsce do wypoczynku. Dzięki wirtualnemu spacerowi odkrywamy uroki tego wspaniałego regionu, pokazując potencjał turystyczno – przyrodniczy, zachęcając do odwiedzenia – wyjaśnia Rafał Rudka, członek Zarządu Powiatu w Bochni.Wirtualny spacer składa się łącznie z 40 tysięcy zdjęć, wykonanych w ostatnim czasie i dostępny jest po kliknięciu w link: www.powiatbochenski.wkraj.pl

Zamek w Wiśniczu: www.zamekwisnicz.wkraj.pl

Muzeum. St. Fischera: www.muzeum.bochnia.wkraj.pl

Muzeum Motyli: www.muzeummotyli.wkraj.pl

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania Powiatu Bocheńskiego!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Turystyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...