Matka z synem okradli supermarket w Bochni

dodano: 2015-08-04 21:52 | aktualizacja: 2015-08-04 22:08
autor: Anna Sulisz | źródło: Komenda Powiatowa Policji

policja_bochnia_sol_pl Bocheńscy policjanci zatrzymali matkę z synem, którzy z półek jednego z supermarketów w Bochni ukradli sprzęt renomowanej marki o wartości ponad 3 tysięcy złotych. Dzięki intensywnym działaniom policjantów udało się przedstawić parze złodziei zarzut kradzieży, za co grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5. Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zatrzymana kobieta i jej syn niepostrzeżenie ukradli i wynieśli z supermarketu sprzęt renomowanej marki m.in.: sztućce, noże, nożyczki i inne przybory kuchenne o łącznej wartości 3112 złotych. Sposób działania sprawców polegał na tym, że kiedy chłopak kradł sprzęt, to kobieta w tym czasie stała bardzo blisko niego zasłaniając przed kamerami moment kradzieży.

Zatrzymane osoby to 40 letnia mieszkanka Bochni oraz jej 17 letni syn. Obojgu przedstawiono zarzut kradzieży, do którego się przyznali. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za kradzież grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...