Bocheńscy policjanci odzyskali skradzione rowery

dodano: 2015-07-13 20:10 | aktualizacja: 2015-07-13 21:40
autor: Anna Sulisz | źródło: Komenda Powiatowa Policji

policja_bochnia_sol_pl 9 lipca br. około godz. 13:10 oficer dyżurny policji w Bochni został powiadomiony, że na ul. Konstytucji 3 Maja nieznany mężczyzna próbował wyrwać kobiecie torebkę. Kobieta jednak mocno ją trzymała i krzyczała przez co mężczyzna zrezygnował z łupu i uciekł w kierunku osiedla Solna Góra.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Powiadomieni o zdarzeniu policjanci patrolowali miasto w celu zatrzymania mężczyzny i po pół godzinie dzielnicowi zauważyli idącego ulicą mężczyznę prowadzącego rower, który rysopisem odpowiadał poszukiwanemu napastnikowi. Zatrzymany 35-letni mężczyzna bez stałego miejsca zameldowania, przebywający w Bochni od dwóch miesięcy w toku prowadzonych czynności upierał się, że jest to jego rower. Dopiero po zatrzymaniu  przyznał się, że rower skradł z posesji przy ul. Langera. Próbował go zastawić w lombardzie jednak pracownik go nie przyjął. 

W bocheńskim areszcie spędził kolejną noc z rzędu, ponieważ na kilka godzin przed opisanym zdarzeniem opuścił areszt,  gdzie przebywał w celu wytrzeźwienia w związku z interwencją. Policjanci ustalili, że mężczyzna ten przed dwoma dniami ukradł pozostawiony przed sklepem przy ul. Konstytucji 3 Maja rower górski wyceniony przez właściciela na 1500 zł. Rower ten oddał do lombardu (innego) za który otrzymał gotówkę w wysokości 30 zł. 

Trwają dalsze czynności mające na celu ustalić czy zatrzymany mężczyzna ma na swoim koncie również inne kradzieże. 

Grozi mu kara pozbawienia wolności od miesięcy do 5 lat.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...