4.07 Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi w Bochni

dodano: 2015-06-18 22:52 | aktualizacja: 2015-06-19 11:06
autor: Janusz Sulisz | źródło: Fundacja Auxilium

Fundacja_Auxilium 4 lipca br. bocheńska Fundacja Auxilium organizuje po raz pierwszy, charytatywny Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi ulicami Bochni. Każdy przebiegnięty przez uczestników kilometr to pieniążek dla podopiecznych fundacji podarowany przez mecenasa imprezy - firmę Werner Kenkel (każdy 1 km jest zamieniany na 2 zł). Projekt ten jest rozszerzony o Bieg Solny Junior, angażujący dzieci i młodzież do działania na rzecz osób niepełnosprawnych, a finałem obu biegów jest Maraton Zumby na płycie Rynku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Głównym celem tego dużego wydarzenia jest pozyskanie środków dla podopiecznych Fundacji, natomiast sam bieg jest doskonałą okazją do poznania najciekawszych miejsc naszego miasta przez biegaczy, nie tylko z Bochni ale i całej Polski. 

I Bieg Solny o Pierścień Św. Kingi w Bochni - informacje na Facebooku.

Główna nagrodą dla zwycięzcy biegu jest piękny Pierścień Św. Kingi, który został wyrzeźbiony ręcznie w kawałku soli przez bocheńskiego artystę. Zwycięzca otrzyma go tylko na rok, bo aby go zachować na stałe musi bieg wygrać trzykrotnie.

Dystans: 10 km
Start: Szyb Campi, godzina 14.30
Finisz: Płyta Rynku w centrum Bochni
Zapisy i regulamin: http://chronotex.pl
Trasa I Biegu Solnego o Pierścień Św. Kingi w Bochni - sprawdź!I Bieg o Pierścień Św. Kingi - junior - informacje na Facebooku

Zapraszamy wszystkie dzieci oraz ich rodziców na "I Bieg o Pierścień Św Kingi - junior" w Bochni zorganizowany przez wolontariuszy Fundacji Auxilium na Plantach Salinarnych. Dzieci będą startowały w kategoriach wiekowych. Każdy uczestnik biegu otrzyma medal i słodki upominek! Również podczas tego wydarzenia za każdy przebiegnięty km zostanie podarowany pieniążek na podopiecznych Fundacji.

Oprócz biegu dla dzieci zostały przygotowane imprezy towarzyszące:
- malowanie buziek dla maluchów
- wykonywanie zwierzątek z balonów
- warsztaty szachowe
- pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej
- i wiele innych

Charytatywny Maraton Zumby na płycie Rynku - informacje na Facebooku.

W tym maratonie może wsiąść udział każdy nie zależnie od płci i wieku. Maraton jest charytatywny, więc nie ma biletów, każdy może wrzucić do puszki tyle ile chce!

Maraton poprowadzą instruktorzy: Michał Jagiencarz (Tarnów), Marcela Kiełt (Kraków), Marta Mlak (Kraków), Paulina Dudzik (Tarnów), Marta Jaworska (Myślenice), Urszula Węgrzyn i Anna Adamczyk (Bochnia).
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...