XVIII Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli w Bochni

dodano: 2015-06-08 18:40 | aktualizacja: 2015-06-09 10:25
autor: Anna Sulisz | źródło: MOSiR

mosir_platak_mini W dniach 13-14 czerwca 2015 w Kopalni Soli w Bochni odbędzie się XVIII Międzynarodowy Turniej Judo. W ubiegłym roku Bochnia gościła reprezentacje 49 klubów młodzieżowych z 7 krajów europejskich. W tym roku swój udział zapowiedziały reprezentacje 12 państw: Austrii, Białorusi, Chorwacji, Czech, Danii, Litwy, Niemiec, Słowacji, Ukrainy, Węgier i oczywiście całej Polski.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Co roku w czerwcu, 248 metrów pod ziemią w bocheńskiej Kopalni Soli będą gościć najlepsze młodzieżowe kluby judo z całej Europy! 

Partnerami XVIII Międzynarodowego Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni są: Starostwo Powiatowe w Bochni oraz Gmina Miasta Bochnia. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Turniej sponsorowany jest przez kilkanaście firm.

EUROPA W BOCHNI

Turniej cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na wysoki poziom walk, które toczone są w nietypowej scenerii – w komorach Uzdrowiska Kopalni Soli w Bochni - 248 metrów pod ziemią. 

Zawody trwać będą dwa dni i zakończą się wręczeniem pucharów i medali oraz nagród rzeczowych ufundowanych przez licznych sponsorów. 

PRZEŻYJ TO NA ŻYWO
Jak co roku zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć walki judo w nietypowym miejscu i oczywiście kibicować m.in. naszej bocheńskiej ekipie - mówi dyrektor MOSiR Bochnia i wiceprezes Krakowskiego Okręgowego Związku Judo Sabina Bajda.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby zobaczyć walki judo "na żywo" w wykonaniu młodych adeptów tej sztuki, organizatorzy zapraszają już w sobotę w samo południe, kiedy rozpoczną się zjazdy do kopalni (od 12.00 do 18.00). Odbywać się one będą szybem Campi (przy ul. Campi 15). Obok niego znajduje się duży parking na samochody osobowe i autokary. W czasie trwania turnieju bilety dla kibiców sprzedawane będą przez Kopalnię w cenach 22 zł. Zjazd do Kopalni dla kibiców:
w sobotę w  godz. 12.00-18.00  
w niedzielę w godz. 10.30-13.00 

Program XVIII Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni: 
13.06.2015r. - sobota 
godz. 13.00 uroczyste rozpoczęcie zawodów 
ok. godz. 19.30 - dekoracja zwycięzców

14.06.2015r. - niedziela
godz. 11.00 - rozpoczęcie walk
ok. 15.00 - zakończenie zawodów

Patronat medialny objęły:
TVP Kraków, Radio ESKA i media lokalne

Turniej sponsorują Firmy: 
TAURON Dystrybucja S.A., Pharma C Food Sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, Stalprodukt - SERWIS Sp. z o.o., Stalprodukt - Wamech Sp. z o.o., F.H.U. DOMEK - Bochnia, E-KOM- BUD - Bochnia, Krakowski Bank Spółdzielczy, OKNA Plastbud - Sp. z o.o., Bell Polska - Niepołomice, F.P.U.H. RYSTAL - Bochnia, CONTIMAX S.A., Segafredo ZANETTI Poland, Sklep komputerowy DEKANEX-NET Bochnia, 
Sklep i zakład zegarmistrzowski L.J. Kruk, EUROSTAL POŁUDNIE, Master Camp Bochnia, Air-Tech-Bud sp. z o.o., AQUER Spółka Jawna z siedzibą w Mikluszowicach

Organizatorzy Turnieju: 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni
Towarzystwo Sportowe "MOSIR"
Kopalnia Soli Bochnia
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...