Zagłosuj na „Podwórko NIVEA” w Łąkcie Górnej

dodano: 2015-04-23 09:18 | aktualizacja: 2015-04-23 14:00
autor: JK | źródło: UG Żegocina

Podwórka Nivea W tym roku NIVEA zaprosiła do kolejnej akcji. Wybuduje niepowtarzalne 40 „Podwórek NIVEA”, w miejscowościach, które zbiorą największą liczbę głosów Internautów. Będą to Rodzinne Miejsca Zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. Głosować można do 31 maja 2015 roku. Do udziału w akcji „Podwórko NIVEA” Gmina Żegocina zgłosiła Łąktę Górną, która ma znakomicie zlokalizowany i częściowo już urządzony plac w okolicy zabytkowego dworu, stawu i szkoły.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O głosy Państwa Internautów - w imieniu lokalnej społeczności - prosi nowy sołtys Łąkty Górnej, Tadeusz Stary, który uważa, że wieś ma szansę na sukces i mocno zaangażował się w propagowanie akcji.

- To nic nas nie kosztuje poza codziennym oddaniem głosu drogą internetową www.nivea.pl/podworko, a możemy zdobyć fantastyczny plac zabaw. Każdy głos jest dla nas szansą na końcowy sukces. Dlatego gorąco proszę wszystkich, nie tylko mieszkańców Łąkty Górnej, ale także mieszkańców innych miejscowości z terenu gminy i powiatu, a nawet całej Polski o oddanie jak największej ilości głosów na naszą lokalizację. Z góry serdecznie dziękuję za każdy oddany głos.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Konkursy
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...