Awans szczypiornistów MOSiR Bochnia do I ligi

dodano: 2015-04-13 14:41 | aktualizacja: 2015-04-13 15:07
autor: JK | źródło: MOSiR

Mosir_awans_2015_160px Zespół MOSiR Bochnia został Mistrzem II Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn sezonu 2014/15. Tytuł zdobył w sobotę 11 kwietnia po meczu w Rudzie Śląskiej. Tym samym MOSiR Bochnia zdobył awans do I ligi. Mecz z SPR Grunwald Ruda Śląska zakończył się wynikiem 27:36 mimo tego, że do połowy spotkania był remis 14:14.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ten mecz nie należał do łatwych, MOSiR Bochnia grał przecież z drugim w tabeli, bardzo mocnym zespołem. Nie byliśmy też na swoim parkiecie, a i tak udało się pokonać gospodarzy różnicą 9 bramek. 

W szlagierowym spotkaniu II ligi grupy IV piłkarze ręczni MOSiR Bochnia rozbili SPR Grunwald Ruda Śląska 36:27 (14:14). Zwycięstwo na trudnym, śląskim gruncie przypieczętowało marzenie o występach zespołu na pierwszoligowych parkietach.


 

- Nasi zawodnicy rozegrali bardzo dobre spotkanie i odnieśli wysokie oraz w pełni zasłużone zwycięstwo- cieszy się trener Ryszard Tabor. - Panowanie naszego zespołu na boisku było widoczne szczególnie w ostatnich 20 minutach meczu, które zostały zdominowane przez naszych zawodników, efektowną i bardzo skuteczną grą.

- Cały zespół zasłużył na słowa uznania za ostatnie spotkanie i cały miniony sezon zakończony sukcesem w postaci awansu do I ligi. 


MOSiR Bochnię w spotkaniu z Rudą reprezentowali: Gut, Węgrzyn – Zubik 10, Król 6, Pach 6, Spieszny 5, Janas 3, Najuch 3, Kozioł 2, Piątkowski 1, Szewczyk, Wąsik, Więcek.

DUMA I RADOŚĆ Z AWANSU

- Jesteśmy bardzo dumni z naszych szczypiornistów - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda. - Trzeba przyznać, że zasłużenie zapracowali na mistrzowski tytuł i awans. To wynik ich ciężkich treningów i zdyscyplinowania oraz bardzo poważnym podejściem do każdego z meczy. To również zasługa trenera Ryszarda Tabora, który od lat pracuje z naszą drużyną i potrafi w sposób sobie tylko znany podtrzymać morale i ducha w zespole. To również praca logistyczna oddanemu całym sercem zespołowi kierownika Macieja Habera. SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA

- Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich osób i instytucji, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zwycięstwa i awansu piłkarzy ręcznych. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę wiernych kibiców, których obecność na każdym meczu jak i wspaniały doping uświetniały nasze występy. Dziękujemy!!!

- Oczywiście nasze rozgrywki nie byłyby możliwe bez wsparcia sponsorów - mówi dyrektor S. Bajda - Serdecznie dziękujemy za pomoc finansową, która pozwala nam rozwijać tak bardzo lubianą przez Bochnię dyscyplinę sportu.


W tym sezonie sponsorami drugoligowego zespołu MOSiR Bochnia byli:
Gmina Miasta Bochnia, Kopalnia Soli Bochnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o., Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Bocheńskie Zakłady Usług Komunalnych Sp. z o.o.


Wyniki pozostałych spotkań kolejki 17 w grupie IV:
KS VIVE Kielce  & SPR WisŁa Sandomierz 30:27
KS Wanda Kraków & SPR Orzeł Przeworsk 30:22
AZS Politechnika Świętokrzyska & MKS Biłgoraj 
SPR Zagłębie Sosnowiec pauzowało
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...