Pokazowe zajęcia Aquacycling

dodano: 2015-03-03 19:39 | aktualizacja: 2015-03-03 21:23
autor: AK | źródło: Kryta Pływalnia

am.jpg 7 i 8 marca br. na bocheńskiej Krytej Pływalni Łukasz Boda właściciel firmy In Water poprowadzi pokazowe zajęcia Aquacycling. Zajęcia te są w cenie wejściówki na pływalnię. Natomiast 8 marca z okazji Dnia Kobiet jeszcze taniej - wejście dla Pań w tym dniu TYLKO 1 zł. Będzie można doświadczyć czym jest jazda na rowerze zanurzonym w wodzie. Zajęcia pokazowe będą trwać ok. 20 minut i będą prowadzone wg następującego harmonogramu 16.00, 16.30, 17.00, 17.30, 18.00, 18.30, 19.00, 19.30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aquacycling to forma zajęć o charakterze wytrzymałościowym realizowana w wodzie na specjalnych rowerach. Grupie ćwiczących towarzyszy dynamiczna muzyka, która wzmacnia motywację ćwiczących do treningu. Jest to oryginalna wszechstronna metoda treningu kolarskiego realizowanego w środowisku wodnym, poprawiająca kondycję fizyczną oraz wspomagająca spalanie tkanki tłuszczowej /od 600 do 1200 kcal na treningu/. Różne rodzaje zajęć dobierane odpowiednio do grupy wiekowej powodują, że zajęcia stają się dostępne dla wszystkich w zależności od potrzeb.

Zajęcia takie mają także aspekt prozdrowotny, mogą pełnić istotną rolę w procesie rehabilitacji np. w profilaktyce wad kręgosłupa, jego dyskopatii oraz zwyrodnień, w stanach przed i po operacyjnych (np. endoproteza stawu biodrowego, rekonstrukcja więzadeł, przykurcz ścięgna Achillesa). Szczególnie istotne w zajęciach Aquacycling jest to, że dzięki zanurzeniu w wodzie nasze ciało jest odciążone, a opowieści o zbawiennym działaniu środowiska wodnego m.in. na kręgosłup czy stawy, stają się faktem. Więcej informacji o tym czym jest Aquabike i Hydrocyclig (Aquacycling) znaleźć można na stronie In Water pod adresem http://e-inwater.pl/?page_id=169?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...