Miejskie Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym

dodano: 2015-01-26 12:28 | aktualizacja: 2015-01-26 13:17
autor: JK | źródło: MOSiR

mos1.JPG W Szkole Podstawowej Nr 5 w Bochni 23.01.2015r. odbyły się Miejskie Zawody Sportowe w Tenisie Stołowym Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach wzięli udział uczniowie czterech bocheńskich szkół podstawowych: PSP Nr 2, PSP Nr 4, PSP Nr 5 oraz PSP Nr 7. Do rywalizacji nie przystąpili tylko uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Bochni.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Pierwszym etapem zawodów były rozgrywki indywidualne. Na 5 stołach do tenisa stołowego, chłopcy i dziewczęta próbowali swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Przyznać należy, że wszyscy mieli duże chęci i zapał do gry a poziom gry był bardzo wyrównany. Ostatecznie po długiej drodze eliminacji wyłoniono po 6 najlepszych zawodników i zawodniczek, którzy uzyskując awans do kolejnego etapu etapu rozgrywek  - Zawodów Powiatowych - będą reprezentować Miasto Bochnia w rozgrywkach powiatowych już w najbliższy wtorek w Leszczynie.

Ostatecznie, po "zaciętych bojach" awans do zawodów powiatowych uzyskały dwie  najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt, które już w najbliższą środę skonfrontują swoje umiejętności z rówieśnikami z pozostałych Gmin Powiatu Bocheńskiego.

Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni.

Szczegółowe wyniki na stronie: www.mosir.bochnia.pl

Po zakończeniu rozgrywek indywidualnych przyszła pora na tenis stołowy drużynowy. Także i w tej dziedzinie nie zabrakło chętnych. Wszystkie zgłoszone do zawodów szkoły wystawiły swoje drużyny, które rywalizowały o awans do Zawodów Powiatowych. Także i tutaj dało się zauważyć ogromną determinację zawodników do osiągnięcia jak najlepszego wyniku co niewątpliwie dowodzi, że dzisiejsza młodzież nie tylko zasiada przed komputerem ale i ma chęci do uprawiania aktywnego sportu.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...