Głosujmy na zawodników MOSiR Bochnia

dodano: 2015-01-15 13:10 | aktualizacja: 2015-01-15 13:42
autor: AK | źródło: MOSiR

plebiscyt.jpg Dwóch zawodników Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zostało nominowanych w Tarnowskim Plebiscycie Sportowym Gazety Krakowskiej "Najpopularniejszy Sportowiec naszego regionu w roku 2014" w kategorii juniorek/ów. Są nimi koszykarka Dominika Dziadoń i judoka Jakub Nosalski. W ich grupie startuje 32 kandydatów. O tym, kto otrzyma zaszczytny tytuł, zadecydują Czytelnicy "Gazety Krakowskiej" i internauci.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dominika Dziadoń z zespołu kadetek MOSiR otrzymała stypendium burmistrza Miasta Bochnia za wybitne osiągnięcia sportowe w roku szkolnym 2013/14. W tym sezonie została powołana do reprezentacji narodowej - Kadry Polski w kategorii U-14.  Głosy można oddawać za pośrednictwem SMS, na numer 72355 o treści: JUNIOR.13

Jakub Nosalski to obecny Mistrz Polski Młodzików w kategorii 66 kg oraz Drużynowy Mistrz Polski Reprezentacji Województw. W grudniu 2014 zdobył I miejsce w prestiżowych zawodach Trofeo Citta di Triest we Włoszech. W tej chwili zajmuje I miejsce w rankingu Polski w swojej kategorii wagowej. Aby zagłosować na Kubę należy wysłać SMS pod numer 72355 o treści: JUNIOR.8

Głosować możemy na dwa sposoby:
- wysyłając SMS-y (koszt jednego to 2,46 z VAT) na podany wyżej numer z odpowiednią treścią
- wypełniając oryginalne kupony, drukowane w Gazecie Krakowskiej.

Głosy będzie można oddawać do 3 lutego. Wśród osób, które nadeślą lub doręczą osobiście kupony do tarnowskiego oddziału gazety, rozlosowane zostaną nagrody - niespodzianki.

Szczegółowe informacje o PLEBISCYCIE oraz możliwość śledzenia rankingu znajdą Państwo tutaj
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...