Szkolne Schronisko w Rozdzielu otrzymało Znaczek Turystyczny

dodano: 2015-01-09 10:49 | aktualizacja: 2015-01-09 12:27
autor: AK | źródło: Starostwo Powiatowe

znaczek_turystyczny_160px Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Rozdzielu jako pierwsza baza turystyczna w Powiecie Bocheńskim otrzymała Znaczek Turystyczny i tym samym dołączyło do grona 300 polskich wyróżnionych miejsc. Znaczek Turystyczny to drewniany krążek przedstawiający miejsce, do którego dotarł turysta,  przyznawany jest między innymi dla miejsc historycznych, schronisk turystycznych, grzbietów gór, biegów rzek, miast, zamków, pamiątek przyrodniczych, pomników przyrody, zabytków techniki, jaskiń, ogrodów zoologicznych i innych miejsc, do których dociera ciekawy turysta. Jest on turystyczną zachętą do zwiedzania tych miejsc a zarazem wyjątkową pamiątką.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Szkolne Schronisko w Rozdzielu to placówka całodobowa, będąca doskonałym miejscem wypoczynku oraz idealną bazą do poznawania uroków Beskidu Wyspowego czy Pogórza Wiśnickiego. Placówka ma powierzchnię 500 m2 i oddaje do użytku 49 miejsc noclegowych w 9 pokojach, świetlicę z kominkiem, kuchnie samoobsługową, jak również miejsce na ognisko oraz parking. Oferta schroniska skierowana jest do młodzieży szkolnej w zakresie organizacji zielonych i białych szkół, wycieczek integracyjnych, obozów letnich i zimowych, kolonii i półkolonii, obozów wędrownych oraz rajdów. Grup zorganizowanych, instytucji i firm w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, programów turystyczno - wypoczynkowych itp. oraz turystów indywidualnych. Placówka działa od 1963 r.Szczegółowe informacje na temat schroniska można znaleźć na stronie http://www.schronisko.rozdziele.pl/
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Turystyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...