Szczypiorniści z Bochni zdobyli Sosnowiec

dodano: 2014-11-24 21:42 | aktualizacja: 2014-11-25 00:37
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MOSiR Bochnia

mosir_Bochnia_logosik MOSiR Bochnia zdobył Sosnowiec. - Nasi szczypiorniści zdobyli Sosnowiec! - cieszy się po wyjazdowym spotkaniu Maciej Haber, kierownik bocheńskiej drużyny MOSiR, która w ten weekend  walczyła z SPR Zagłębiem. Po niezwykle zaciętym i emocjonującym spotkaniu piłkarze ręczni MOSiR Bochnia odnieśli jednobramkowe zwycięstwo i wywalczyli niezwykle istotne punkty, które mogą decydować o zdobyciu pozycji lidera w rundzie jesiennej.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Te emocje to głównie zasługa naszych zawodników, którzy od początku spotkania nie grali zbyt dobrze i nie mogli odnaleźć właściwego rytmu gry - mówi trener bochnian Ryszard Tabor - obok momentów poprawnych przydarzały im się fatalne błędy.- Końcowe minuty to trzybramkowe prowadzenie MOSiR Bochnia, które o mało nie zostało roztrwonione  przez niecelne rzuty w dogodnych i wydawałoby się stuprocentowych sytuacjach bramkowych.

Należy podkreślić bardzo dobrą pracę sędziów tego spotkania panów Kamila Poloczka i Michała Soleckiego, którzy od początku spotkania nie dopuścili do brutalności w grze obydwu drużyn, mimo takich inklinacji szczególnie ze strony zawodników zespołu gospodarzy.

MOSiR Bochnia & SPR Zagłębie Sosnowiec 25 : 24 (13 : 14)

MOSiR Bochnia:
J. Gut,  T. Węgrzyn, K. Serwatka, M.  Imiołek 2, A. Najuch 3,  M. Zubik 7, T. Kozioł, F. Pach 4, K. Król 2, J. Piątkowski, M. Janas 4, D. Tacik 2, J. Baluk, J. Spieszny  1, K. Więcek.

SPR Zagłębie Sosnowiec: 
Sieczka 2, Milewski 3, Mentel 6, Postawa 2, Kulka 4, Kijowski 1, Kurełek 6.

Kary: SPR – 12 min, MOSiR – 10 min

Wyniki pozostałych spotkań 7. kolejki w grupie IV:
MKS Biłgoraj – SPR Grunwald Ruda Śląska 22:39 (9:20)
AZS Politechnika Świętokrzyska – Kielce KS Wanda Kraków 24:28 (11:10)
SPR Orzeł Przeworsk – SPR Wisła Sandomierz 28:38 (7:17)
KS Vive II Kielce – pauzował

TABELA ROZGRYWEK
W tabeli pierwsze trzy pozycje nie uległy zmianie. Spadek o jedno miejsce zaliczyły natomiast zespoły Vive Tauronu i Sosnowca, a  adekwatnie o jedno w górę wspięły się drużyny KS Wandy i AZS Politechniki.

Sponsorami drugoligowego zespołu szczypiornistów MOSiR Bochnia w tym sezonie są: Gmina Miasta Bochnia, Kopalnia Soli Bochnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.,Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

UWAGA ZMIANA - JESZCZE GRAMY W BOCHNI
Już mieliśmy wspierać bocheńskich szczypiornistów tylko na wyjeździe, ale we wcześniej planowanym terminarzu nastąpiła istotna zmiana i mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych kibiców, którzy w pierwszej rundzie czuli niedosyt. Zagramy jeszcze raz w naszym mieście i to w najbliższą sobotę.

W związku z prośbą Grunwaldu nastąpiła bowiem zmiana gospodarza spotkania w dn. 29.11.2014r. Mecz odbędzie się więc nie w Rudzie Śląskiej, ale w Bochni. Zapraszamy na to spotkanie do Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32. Początek o godz. 19.00.

- Liczymy na naszą publiczność - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda - zagramy przecież z wiceliderem, więc gorąco prosimy o wsparcie.-
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...