Kandydaci na burmistrza Bochni w programie TVP Kraków

dodano: 2014-11-20 14:14 | aktualizacja: 2014-11-20 16:07
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Kraków

TVP Kraków TVP Regionalna Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie 20 listopada o godzinie 20:00 w cyklicznym programie "Region, Ludzie, Sprawy, Opinie" w TVP Kraków, dostępnej w ramach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, mają wystąpić dwaj kandydaci na burmistrza Bochni - obecny burmistrz Stefan Kolawiński oraz kandydat PIS-u, Jan Balicki. 25-minutowy program w TVP Kraków ma poprowadzić, szefowa Kroniki, Magdalena Drohomirecka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Przypomnijmy, że Stefan Kolawiński i Jan Balicki w dniu 19 listopada przeszli do II tury wyborów samorządowych, które odbędą się 30 listopada. Stefan Kolawiński uzyskał 4064 głosów, Jan Balicki - 2881 głosów. Wynik urzędującego burmistrza nie pozwolił na wygraną w I turze.

Spotkanie obu kandydatów na burmistrza Bochni w TVP Kraków pozwoli na zadanie trudnych pytań przez prowadzącą program. Nie należy spodziewać się ostrej dyskusji, bo obaj kandydaci znani są ze spokoju.

Magdalena Drohomirecka


Program "Region, Ludzie, Sprawy, Opinie" to 25-minutowy program, który aktualnie poświęcony jest drugiej turze wyborów samorządowych. W dniu 19.11 była mowa o wyborach w Zakopanem. Jeden z kandydatów nie przybył do TVP Kraków.

Ciekawe co powiedzą kandydaci z Bochni na pierwsze pytanie Magdaleny Drohomireckiej : Bochnia to...?
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Bochnia w mediach
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...