Marcin Bożek trenerem pierwszoligowych szczypiornistów

dodano: 2014-11-04 11:29 | aktualizacja: 2014-11-04 18:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MOSiR

Marcin Bożek.jpg Marcin Bożek współpracujący od lat z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bochni został wybrany trenerem pierwszoligowego zespołu szczypiornistów SPR Tarnów. Działacze SPR-u znaleźli następcę odchodzącego do KS Azotów Puławy Ryszarda Skutnika. Należy zaznaczyć, że Marcin Bożek obecnie prowadzi zespół juniorów młodszych MOSiR I Bochnia, którzy walczą w małopolskiej lidze.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Włodarze tarnowskiego klubu nowego opiekuna dla pierwszoligowych szczypiornistów szukać musieli od środy, kiedy to pracujący dotychczas R.Skutnik wybrany został na trenera czwartego zespołu minionych rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn. Dotychczasowy szkoleniowiec pracę z zespołem z Lubelszczyzny rozpoczyna dopiero 3 listopada, ostatni tydzień października spędził więc jeszcze w Tarnowie prowadząc SPR w dwóch ostatnich meczach.

W piątek tarnowianie grali w sparingu reprezentację Polski juniorów. Poczynania SPR-u w starciu z juniorską kadrą z trybun obserwował już nowy trener tarnowian, Marcin Bożek. Kandydaturę pochodzącego z Bochni szkoleniowca zarekomendował zarządowi Jaskółek trener Skutnik oraz Ryszard Tabor obecny trener drugoligowego zespołu MOSiR Bochnia, z którym Bożek pracował przed laty w grającym wówczas w I lidze Bocheńskim Klubie Sportowym. Bożek, będący trenerem I klasy, pracę z tarnowską drużyną rozpocznie na początku listopada. Pierwszy mecz pod jego wodzą Jaskółki rozegrają 8 listopada we własnych progach z UKS Olimpem Grodków.

Serdecznie gratulujemy Marcinowi i gorąco mu kibicujemy - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda.
- Jest nam bardzo miło, iż mimo dodatkowych obowiązków będzie On nadal szkolił naszą młodzież. 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...