Nowy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Bochni

dodano: 2014-10-20 14:47 | aktualizacja: 2014-10-20 19:41
autor: Janusz Sulisz | źródło: Komenda Policji w Bochni

policja_bochnia_sol_pl Nastąpiła zmiana na stanowisku Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. 20 października 2014 r. na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni powołany został komisarz Mirosław Strach. Uroczyste wręczenie rozkazu odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni, w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie młodszego inspektora Pawła Dzierżaka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
20 października 2014 roku, w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Bochni, odbyła się uroczystość, w trakcie której Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie młodszy inspektor Paweł Dzierżak wręczył rozkaz personalny komisarzowi Mirosławowi Strach, w którym Małopolski Komendant Wojewódzki Policji nadinsp. Mariusz Dąbek powołuje go na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Komisarz Mirosław Strach zastąpił na tym stanowisku, dotychczasowego I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Bochni, młodszego inspektora Jerzego Bieżychudka, który obecnie pozostaje w dyspozycji Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

Wśród zaproszonych gości, na uroczystości obecni byli również przedstawiciele samorządu lokalnego ze Starostą Jackiem Pająkiem na czele, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Bochni bryg. Krzysztof Kokoszka oraz kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Komisarz Mirosław Strach służbę w Policji rozpoczął w 1995 roku, jako aplikant Komisariatu Policji w Katowicach. W 1997 roku zmienił garnizon śląski na małopolski podejmując służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Brzesku, gdzie służył w pierwszej kolejności jako funkcjonariusz Sekcji Ruchu Drogowego, a później detektyw Sekcji Dochodzeniowo-Śledczej. W 2007 roku służbę rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni na stanowisku specjalisty Sekcji Ruchu Drogowego. Po 4 latach służby, decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Bochni podinspektora Mariusza Dymury komisarz Mirosław Strach służbę objął w Komisariacie Policji w Nowym Wiśniczu, gdzie w ciągu 2 lat pełnił służbę jako zastępca, a później Komendant Komisariatu w Nowym Wiśniczu. 20 października 2014 roku komisarz Mirosław Strach wrócił do Komendy Powiatowej Policji w Bochni, aby objąć stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Bochni.”

 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...