11.10 w Bochni zagrają siatkarze i szczypiorniści

dodano: 2014-10-10 09:26 | aktualizacja: 2014-10-12 14:55
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MOSiR

pl.siatk.JPG W najbliższą sobotę, 11 października w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni zespół Contimax MOSiR Bochnia rozegra trzecią kolejkę drugoligowych rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn. Będzie to zarazem pierwszy w tym sezonie mecz rozegrany przez bocheńskich siatkarzy na własnym parkiecie. Gościć będziemy MKS Andrychów, który ma za sobą wygrane spotkanie z Wisłokiem i przegrane z Energetykiem. Bocheński zespół ma niestety dwa mecze przegrane, ale jak mówi kierownik drużyny Cz. Kumorek "Do trzech razy sztuka". Mając nadzieję na odwrócenie złej passy i dobry doping ze strony kibiców już dzisiaj zapraszamy na godz. 15:30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

 
Contimax MOSiR Bochnię reprezentują:
- stojący od lewej: Robert Banaszak (trener), Krystian Kmiecik, Jakub Czubiński, Jakub Zmarz, Rafał Madej, Bartłomiej Wleciał, Krzysztof Pustelnik, Czesław Kumorek (kierownik zespołu).
- dolny rząd od lewej: Konrad Stajer, Szymon Sciślak, Mateusz Jarzyna, Roman Kącki, Mateusz Kwaśny, Dawid Fremel, Maciej Grajoszek.

Tuż po meczu siatkarzy w tym samym dniu czekają nas gorące emocje związane z drugą kolejką drugoligowych rozgrywek piłki ręcznej mężczyzn. Będzie to spotkanie MOSiR Bochnia & KS Wanda Kraków, które rozegrane zostanie również w Hali Widowiskowo-Sportowej. Początek o godz. 18:30.Na zdj. górny rząd od lewej: Krzysztof Więcek, Mateusz Bujak, Adrian Najuch, Jakub Spieszny, Tymoteusz Kozioł, Kacper, Król, Mateusz Zubik, Dawid Kokoszka,
Środkowy rząd od lewej: Filip Pach, Józef Baluk, Damian Tacik, Hubert Pamuła, Mateusz Wąsik, Jakub Piątkowski, Maciej Imiołek, Marcin Janas
Siedzą: trener Ryszard Tabor, kierownik drużyny Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda, Krzysztof Serwatka, Tomasz Węgrzyn , Jarosław Gut.

- Liczymy na wierną publiczność - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda - Od lat bocheńscy kibice wspaniale wspierają występy naszych szczypiornistów. Mamy nadzieję, że tak będzie również teraz. Miło nam również powiadomić, iż dla naszej drużyny, która w ubiegłym sezonie uzyskała bardzo wysokie, trzecie miejsce w tabeli, uzyskaliśmy wsparcie  sponsorów. Są nimi: Gmina Miasta Bochni, Kopalnia Soli Bochnia, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp z o.o. oraz  Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  Sp. z o.o. w Bochni.

Bilety na poszczególne mecze siatkarzy i szczypiornistów będzie można nabyć na miejscu rozgrywek w Hali Widowiskowo- Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Poniatowskiego 32 w Bochni - pół godziny przed zapowiadanymi spotkaniami.
Cena: 6,00 zł normalny, 3,00 zł ulgowy (dla młodzieży uczącej się do 26 roku życia za okazaniem legitymacji).

Istnieje też możliwość nabycia karnetów imiennych na wszystkie mecze, które rozgrywane będą w naszym mieście. Karnety w cenie 50,00 i 25,00 zł (ulgowe - przyznawane jak powyżej  młodzieży uczącej się) można kupić w sekretariacie MOSiR Bochnia przy ul. Parkowej 3 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...