10.10 Turniej Badmintona o Grand Prix Wójta Gminy Bochnia

dodano: 2014-10-06 21:51 | aktualizacja: 2014-10-06 21:57
autor: Janusz Sulisz | źródło: gck.bochnia.pl

badminton_160px W piątek, 10 października, w hali sztucznego lodowiska przy Krytej Pływalni w Proszówkach odbędzie się kolejny Turniej Badmintona o Grand Prix Wójta Gminy Bochnia. Od godziny 9:00 rywalizować będą reprezentanci gminnych szkół, zaś o godzinie 17:00 rozpocznie się rywalizacja w kategorii dorosłych oraz masters (50+). Rozgrywki dla dorosłych mają charakter otwarty. Zapisy będą prowadzone w dniu zawodów, do godziny 16:30.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.


Zawodnicy mecze rozgrywać będą w systemie pucharowym (zawodnik przegrywający eliminowany jest z dalszych rozgrywek), zestawienie par będzie się odbywać na podstawie losowania. Wszystkich miłośników tej coraz bardziej popularnej w naszym kraju dyscypliny sportowej serdecznie zapraszamy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody rzeczowe oraz dyplomy. W pierwszych tego typu zawodach zorganizowanych wspólnie przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni oraz Krytą Pływalnię w Proszówkach, które odbyły się niespełna miesiąc temu - 13 września - wzięło udział 119 osób, reprezentujących 13 szkół z terenu gminy Bochnia oraz mieszkańców miasta i okolic.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...