Sprawowali opiekę nad córką będąc pod wpływem alkoholu

dodano: 2014-09-17 10:38 | aktualizacja: 2014-09-17 11:13
autor: Jerzy Kruczek | źródło: KPP

policja_bochnia_sol_pl 13 września b.r. w bocheńscy policjanci asystowali przy odebraniu 3 miesięcznej dziewczynki pijanym rodzicom. Zdarzenie to miało miejsce w Bochni, w sobotni wieczór. Policjanci Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Bochni, w trakcie kontroli sytuacji życiowej jednej z bocheńskich rodzin zastali dwoje rodziców, którzy opiekowali się swoją 3-miesięczną córką będąc pod wpływem alkoholu. Po badaniu stanu trzeźwości okazało się, że 40-letnia kobieta, matka dziecka, ma w wydychanym powietrzu 0,7 promila alkoholu, a ojciec dziecka ponad promil.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O zaistniałej  sytuacji policjanci powiadomili pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie. Po wnikliwym rozpoznaniu sytuacji, z uwagi na stan nietrzeźwości rodziców i wynikające z tego zagrożenie bezpieczeństwa 3-miesięcznej dziewczynki podjęto decyzję o odebraniu dziecka nietrzeźwym rodzicom. 

Dziewczynka została przetransportowana karetką pogotowia do Szpitala Powiatowego w Bochni. Kolejnym krokiem będzie   przekazanie dziecka pod opiekę rodzinie. Losem dziecka i jej rodziców zajmie się teraz sąd rodzinny.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...