Que Passa zagra 13 września w Karczmie na wodzie

dodano: 2014-09-09 12:03 | aktualizacja: 2014-09-09 12:26
autor: Anna Kawalec | źródło: Karczma na wodzie

karczma mini Karczma na wodzie serdecznie zaprasza w sobotę, 13 września na koncert zespołu QUE PASSA. Wirtuozeria i pasja porywają słuchaczy, a perfekcja wykonania i bogactwo rytmów nadaje ich kompozycjom niepowtarzalny, witalny charakter, czyniąc styl zespołu rozpoznawalnym i unikatowym. Na repertuar QUE PASSA składają się głównie autorskie kompozycje Jarka, lecz dzięki znakomitemu warsztatowi muzycznemu zespół na koncertach z powodzeniem wykonuje również utwory mistrzów, tj: J.McLaughlin, AldiMeola, Ch.Corea, E.Gismonti, G.Nunez, A.Piazzola, Acoustic Alchemy...Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
QUE PASSA – grupa powstała w 1997 roku z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i kompozytora większości utworów.
Zespół prezentuje mieszankę muzyczną zakorzenioną w tradycji flamenco, world music, jazz, latin, tango... naznaczonej indywidualnością każdego z muzyków.

Swój styl określają jako FLAMENCO FUSION.

Muzycy z zespołu QUE PASSA współpracują z takimi artystami, jak: Grzegorz Turnau, Golec uOrkiestra, Megitza, Hard Times, Halina Mlynkowa, Paweł Mąciwoda, Bernard Maseli, Jakub Badach, Jacek Królik i inni. Grupa koncertuje zarówno w Polsce jak i innych krajach w Europie.Organizatorzy serdecznie zapraszają na koncert. Bilety do nabycia w Karczmie na wodzie, rezerwacja biletów oraz stolików tel. 602 237 458 lub 888 358 200.

13 września (sobota), godz. 20:00, wstęp 25 zł
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Muzyka
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...