17-latek podejrzany o uprawę konopi

dodano: 2014-09-04 13:50 | aktualizacja: 2014-09-04 14:28
autor: Jerzy Kruczek | źródło: KPP

policja_bochnia_sol_pl Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 17-latka podejrzanego o uprawę i posiadanie środka narkotycznego w postaci marihuany. Bocheńscy kryminalni realizując zebrane wcześniej materiały operacyjne, w dniu 3 września b.r. dokonali zatrzymania 17-letniego mieszkańca Łomnej, który obok domu, w zaroślach, hodował krzaki konopi indyjskiej, a ponadto posiadał w domu i przy sobie środki narkotyczne w postaci marihuany.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
17-latek został zatrzymany i osadzony w Komendzie Powiatowej Policji w Bochni, gdzie oczekuje na dalsze czynności procesowe, które wykonywane będą przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu.

W związku ze sprawą, na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli krzak konopi indyjskiej oraz gotowy narkotyk w postaci marihuany o łącznej wadze 2,08 grama. Ponadto w trakcie oględzin policjanci ujawnili dołki w ziemi, które były pozostałością po usuniętych wcześniej krzakach konopi indyjskich, co może świadczyć o uprawie konopi na szerszą skalę.Zgodnie z kodeksem karnym posiadanie narkotyków jak i ich uprawa  zagrożone są karą pozbawienia wolności do lat 3.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kroniki policyjne
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...