BKS Bochnia jednak zagra w IV lidze w nowym sezonie

dodano: 2014-08-14 12:23 | aktualizacja: 2014-08-14 12:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: BKS Bochnia

bks_bochnia_160px Bardzo się cieszymy z otrzymanego oświadczenia Zarządu Bocheńskiego Klubu Sportowego w sprawie przystąpienia do rozgrywek w sezonie 2014/2015 roku, które zamieszczamy poniżej. Już dzisiaj tj. 14.08.2014 roku o godz. 16:00 BKS zagra pierwszy mecz na własnym stadionie z drużyną Polanu Żabno. Kolejny mecz u siebie zagra już za 2 dni tj. 16.08.2014 godz. 18:00 z drużyną Rylovi Rylowa.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
OŚWIADCZENIE ZARZĄDU BKS
 
Drodzy Kibice i sympatycy Bocheńskiego Klubu Sportowego,
 
Dziękujemy za wsparcie, za wiarę oraz deklaracje chęci pomocy w utrzymaniu Bocheńskiego Klubu Sportowego, którego tradycje sięgają ponad 90 lat. Dzięki waszym staraniom, determinacji podjęliśmy decyzje o przystąpieniu do rozgrywek w sezonie 2014/2015 roku. Będzie to dla nas bardzo ciężki okres, ale mamy nadzieje, iż TYLKO wspólnie możemy ten czas przetrwać. Liczymy, iż nastanie lepszy czas dla Bocheński Klub Sportowy i będziemy mogli w pełni wypełniać swoje założenia statutowe krzewiące i propagujące piłkę nożną wśród mieszkańców Bochni i okolic. 21 –go czerwca 2014 roku obchodziliśmy bardzo ważną uroczystość, dla naszego Klubu, odsłonięcia pamiątkowej tablicy, poświęconej dr Władysławowi Krupa. To właśnie dzięki staraniom i wizji dr. Krupy powstał Bocheński Klub Sportowy. Uroczystość ta ściągnęła na stadion imienia dr. Krupy wiele osobistości, władze lokalne oraz kibiców Bocheńskiego Klubu Sportowego oraz Wisły Kraków dlatego mamy nadzieje, iż nigdy nie dojdzie do sytuacji, iż Klub z ponad 90 letnia tradycją zniknie z mapy klubów sportowych oraz pójdzie na marne trud i poświęcenie wielu wybitnych osobowości, którzy swoją postawą i determinacją przyczyniły się do założenia oraz rozwój Bocheńskiego Klubu Sportowego.
 
Jesteśmy jednym z najstarszych Stowarzyszeń w Mieście Bochnia, jeżeli udało się nam przetrwać w trudnych i ciężkich czasach przez ponad 90 lat wierzymy i mamy nadzieje, iż wspólnie możemy jeszcze wiele osiągnąć a mając takich zagorzałych kibiców i sympatyków, założone cele z pewnością osiągniemy.
 
Liczymy na WAS na dalsze wsparcie w postaci darowizn, składek członkowskich, wsparcie sponsorów oraz zakupu biletów wstępu na mecze abyśmy mogli przetrwać ten trudny okres.
 
Z poważaniem
 
Zarząd Bocheńskiego Klubu Sportowego
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...