MOSiR: Ruszają rozgrywki ligowe piłki nożnej

dodano: 2014-08-14 11:58 | aktualizacja: 2014-08-14 12:16
autor: Jerzy Kruczek | źródło: MOSiR

mosir_Bochnia_logosik Już na początku drugiej połowy sierpnia piłkarze nożni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrają  pierwsze mecze rozpoczynające sezon 2014/15.  Natomiast liga rejonowa - drugie drużyny trampkarzy i młodzików, przygotowywane do sezonu przez trenerów Marcina Leśniaka i Krystiana Steca,  rozpoczną rozgrywki rejonowe tuż przed zakończeniem wakacji - 30 sierpnia. Dokładne harmonogramy meczy znajdują się na stronie internetowej www.mosir.bochnia.plProsimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
I tarnowska liga okręgowa.
 
W najbliższą niedzielę 17 sierpnia inauguracyjny mecz w ramach I tarnowskiej ligi okręgowej trampkarzy drużyna MOSiR Bochnia pod opieką trenera Janusza Piątka rozegra na wyjeździe z Unią II Tarnów.  Zaplanowany w tym samym czasie mecz młodzików (również z zespołem tarnowskiego klubu) został przesunięty na 17 września. Młodsi koledzy, których trenerem jest Mateusz Fortuna, zmagania w tarnowskiej lidze rozpoczną więc później - w ramach II kolejki gościć będą pierwszą drużynę Unii w kolejnym tygodniu 20 sierpnia (środa). Mecz rozegrany zostanie najprawdopodobniej na bocheńskim stadionie przy ul. Parkowej. Początek spotkania o godz. 12:00. W tym też dniu dwie godziny wcześniej (o 10:00) dla siebie drugi już mecz z kolei rozegrają z Unią I Tarnów trampkarze.
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...