Weekendowe atrakcje w amfiteatrze na Uzborni

dodano: 2014-06-25 08:38 | aktualizacja: 2014-06-25 10:09
autor: Anna Kawalec | źródło: MDK

Uzbornia Miejski Dom Kultury zaprasza do udziału w kolejnych wydarzeniach przygotowanych w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia. W nadchodzącą sobotę, 28 czerwca zaplanowano kolejną odsłonę „kina pod chmurką”, a w niedzielę 29 czerwca spektakl teatralny i bogaty program taneczny.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

W sobotę, 28 czerwca o godz. 21:00 w cyklu „Krótka historia wielkich festiwali” Paweł Korta przedstawi wykład ilustrowany najciekawszymi fragmentami festiwali rockowych, m.in.: Montery Pop i Woodstock (przeczytaj więcej na ten temat).

W niedzielę, 29 czerwca o godz. 17:00 na deskach sceny amfiteatralnej pojawi się działający w MDK teatr dziecięcy BOCHENEK, który przedstawi - spektakl „Tuwim i Brzechwa”.
Natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się Bocheński Dzień Tańca przygotowany przez Jazz Dance Center. Dzieci i młodzież ucząca się różnych form tańca nowoczesnego pod kierunkiem Andrzeja Starowicza zaprezentują swoje umiejętności w różnorodnym, zarówno choreograficznie jak i stylistycznie, programie.Organizatorzy serdecznie zapraszają do amfiteatru Parku Rodzinnego Uzbornia.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...