21.06 BKS Bochnia zagra towarzysko z Wisłą Kraków

dodano: 2014-06-01 12:20 | aktualizacja: 2014-06-01 12:31
autor: Janusz Sulisz | źródło: bks

bks_bochnia_160px 21 czerwca rozegrany zostanie na stadionie w Bochni mecz towarzyski BKS Hal Mont z ekstraklasową drużyną Wisły Kraków. Poinformowano o tym podczas meczu spotkania BKS Hal Mont Bochnia z trzecioligowymi rezerwami Wisły II Kraków. Mecz zostanie rozegrane z okazji odsłonięcia tablicy pamięci dr Władysława Krupy (1899-1969) – postaci łączącej krakowską Wisłę z BKS, reprezentanta Polski, olimpijczyka, piłkarza Wisły i BKS, przedwojennego parlamentarzysty, który w końcu został prezesem BKS. Cena biletu na mecz - 10 zł.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W programie w dniu 21 czerwca przewidziano dwa spotkania towarzyskie - trampkarzy i seniorów obu klubów. Będzie też możliwość spotkania młodych sportowców z piłkarzami znanymi głównie z telewizji, bądź też obserwowanych z trybun przy Reymonta. Anonsowany jest udział w meczu seniorów Nigeryjczyka, Emmanulea Sarkiego.

Dla obu klubów spotkanie będzie miało zupełnie inne znaczenie.
Dla Wisły Kraków to początek okresu przygotowawczego. Dla BKS Bochnia - miłe pożegnanie z nieudanym sezonem 2013/2014. Po tym meczu podopieczni trenera Kroka udadzą się na urlopy, po których zaczną przygotowywać się do rozgrywek IV ligi.

Podczas meczu planowana jest też zbiórka pieniędzy dla Dorotki Botkowskiej.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...