8.05 Premiera „Kuchennych rewolucji” z Bochni w TVN

dodano: 2014-05-06 16:53 | aktualizacja: 2014-05-08 12:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: bochniaisol.pl/TVN

ChleB_gesllerowej_mini W czwartek, 8 maja 2014 roku telewizja TVN pokaże premierę odcinka programu „Kuchenne rewolucje”, który został zrealizowany w Bochni. W związku z tym zapraszamy wszystkich przed telewizory na godz. 21:30. Zobaczymy rewolucję pizzerii „OdNowa”, która zyskała między innymi nową nazwę „Chleb i Sól” (więcej tutaj). Magda Gessler, gospodarz programu, pojawiła się w Bochni w połowie marca (więcej tutaj). Zdjęcia odnowionego lokalu można podejrzeć tutaj.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- W małopolskiej Bochni swoją pizzerię prowadzi Renata. Kiedyś już serwowała pizzę głodnym gościom, tyle, że w innym mieście, dlatego tę bocheńską nazwała symbolicznie „OdNowa”. Miał być nowy początek i wielki sukces. Niestety rzeczywistość okazała się inna... W lokalu rządzą brud, słabej jakości produkty i pochwała dla wiecznego oszczędzania na jedzeniu. Tę sytuację może zmienić tylko Magda Gessler - czytamy w opisie tego odcinka na stronie internetowej TVN.

źródło: TVN


źródło: TVN


W kolejnym odcinku „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler dosoli właścicielce i zarzuci nieuczciwość... To poważne zarzuty. Jak poradzi sobie z nimi właścicielka?

Zobacz zapowiedź odcinka o Bochni!
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Bochnia w mediach
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [od wschodu]

Panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...

Panorama Bochni tzw. czegodajewka wydruk 100 x 36 cm [1]

Panorama Bochni a la Czegodajew wzorowana na obrazach ukraińskiego autora...

299 zł Więcej...

Panorama Bochni na płótnie - wydruk 100 x 36 cm [zimowa]

Zimowa panorama Bochni od strony wschodniej - wydruk na płótnie

299 zł Więcej...