XXIV Memoriał Majora Bacy

dodano: 2017-08-02 10:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: bochnia.eu

XXIV Memoriał Majora Bacy Burmistrz Miasta Bochnia, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Salt Runners Bochnia zapraszają na XXIV Memoriał Majora Jana Kaczmarczyka „Bacy”.

XXIV Memoriał Majora Bacy trasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalne uroczystości rozpocznie Msza święta, która odbędzie się w kaplicy w Chodenicach, 6 sierpnia o godz. 9:00. Po Mszy świętej złożone zostaną kwiaty przy obelisku Majora „Bacy” w Chodenicach.

Na tę okoliczność podstawiony zostanie specjalny autobus, który umożliwi przejazd chętnym uczestnikom uroczystości spod kaplicy pod pomnik Majora Kaczmarczyka.

Tego samego dnia w ramach Memoriału będzie miał miejsce Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia, który odbędzie się w Domu Strażaka OSP Chodenice (I piętro), a jego początek zaplanowano na godz. 10.00.

O godz. 15:00 rozpocznie się impreza plenerowa pn. „Piknik nad Rabą” przy OSP Chodenice oraz bieg dla dzieci i młodzieży. Natomiast o godz. 16:00 wystartuje główny Bieg Memoriałowy.

W związku z organizacją biegu w godz. od 15:30 do 18:00 ulice Chodenicka, Karosek i Wodociągowa będą wyłączone z ruchu samochodowego.
 

Źródło: bochnia.eu
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

880 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 253 Combo z DVB-C/T/T2

Odbiornik HD Combo z głowicą DVB-C/T/T2. Satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV...

295 zł Więcej...