XXIV Memoriał Majora Bacy

dodano: 2017-08-02 10:45
autor: Janusz Sulisz | źródło: bochnia.eu

XXIV Memoriał Majora Bacy Burmistrz Miasta Bochnia, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Oddział Bochnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miejski Dom Kultury oraz Salt Runners Bochnia zapraszają na XXIV Memoriał Majora Jana Kaczmarczyka „Bacy”.

XXIV Memoriał Majora Bacy trasa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oficjalne uroczystości rozpocznie Msza święta, która odbędzie się w kaplicy w Chodenicach, 6 sierpnia o godz. 9:00. Po Mszy świętej złożone zostaną kwiaty przy obelisku Majora „Bacy” w Chodenicach.

Na tę okoliczność podstawiony zostanie specjalny autobus, który umożliwi przejazd chętnym uczestnikom uroczystości spod kaplicy pod pomnik Majora Kaczmarczyka.

Tego samego dnia w ramach Memoriału będzie miał miejsce Turniej Szachów Błyskawicznych o Puchar Burmistrza Miasta Bochnia, który odbędzie się w Domu Strażaka OSP Chodenice (I piętro), a jego początek zaplanowano na godz. 10.00.

O godz. 15:00 rozpocznie się impreza plenerowa pn. „Piknik nad Rabą” przy OSP Chodenice oraz bieg dla dzieci i młodzieży. Natomiast o godz. 16:00 wystartuje główny Bieg Memoriałowy.

W związku z organizacją biegu w godz. od 15:30 do 18:00 ulice Chodenicka, Karosek i Wodociągowa będą wyłączone z ruchu samochodowego.
 

Źródło: bochnia.eu
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC LibreElec 4K

Mini PC na systemie LibreElec, z procesorem AMLogic S905X na...

350 zł Więcej...

Konwerter Unicable Legacy Single LNB UNC1

Rewolucja w instalacjach antenowych - konwerter Unicable Legacy 0,1dB marki...

130 zł Więcej...

Kabel Cablink Twin GI-19S 5m

Podwójny, biały przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink Twin GI-19S 5m....

14 zł Więcej...