2-3.09 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”

dodano: 2017-08-01 13:09
autor: Janusz Sulisz | źródło: Starostwo Powiatowe w Bochni

weekend_z_zabytkami_bochnia_360px.jpg Za miesiąc, a dokładniej 2 i 3 września (sobota i niedziela) odbędzie się 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” . wydarzenie, które w tym roku świętuje jubileusz 10 - lecia, doczekało się nowej strony internetowej www.zabytki.powiatbochenski.pl. Strona ma pomóc turystom i mieszkańcom w poruszaniu się podczas weekendowego zwiedzania naszego powiatu.

weekend_z_zabytkami_bochnia_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” to wyjątkowe wydarzenie odkrywa przed zwiedzającymi piękno Bocheńszczyzny, jej bogate dzieje i kulturę, zaklęte w licznie rozsiane zabytki kultury materialnej i niematerialnej.

W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, postanowiono udostępnić zwiedzającym nową stronę, która dostarczy niezbędne informacje oraz ułatwi poruszanie się po udostępnionych atrakcjach. Na stronie znajduje się  opis każdego z obiektów wraz z zdjęciami, lokalizacją na mapie Google, przekierowaniem na stronę danego obiektu oraz profil na facebooku

Można również znaleźć informacje o muzycznym zakończeniu weekendowego zwiedzania na bocheńskim Rynku, galerię z poprzednich edycji oraz aktualności w których na bieżąco będziemy zamieszczać niezbędne informacje.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.zabytki.powiatbochenski.pl

„Weekend z Zabytkami” to także weekend ze zniżkami.  

Nikt, kto w pierwszy weekend września przyjedzie na Ziemię Bocheńską, nie wróci stąd zawiedziony. Dla gości z zewnątrz przygotowaliśmy ofertę specjalną – zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji . Już dziś serdecznie zapraszam do świętowania z nami - wyjaśnia Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.


Należą do nich:

- Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia(25% zniżki),, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl

- Hotel Kasztel (25% zniżki), ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl

- Hotel Sutoris(20% zniżki),, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 36 66; www.kopalniasoli.pl

- Hotel Zalesie(20% zniżki),, ul.  Dąbrowskiego 1, 32-700 Bochnia, tel. 14 611 90 04; www.zalesie.com.pl

Każdy turysta, zmęczony całodziennym, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać z tej oferty. Wystarczy tylko hasło „WEEKEND Z ZABYTKAMI” , by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 25- i 20-procentowej obniżki za usługi hotelowe.

Przypomnijmy:

Weekend z zabytkami to wydarzenie cykliczne podczas którego w pierwszy weekend września  otwieramy przed mieszkańcami i turystami najważniejsze i najciekawsze obiekty i miejsca znajdujące się na terenie Powiatu Bocheńskiego. W ubiegłym roku Starostwo Powiatowe w Bochni zostało nagrodzone za organizację Weekendu z zabytkami podczas Gali Europejskich Dni Dziedzictwa i otrzymało wyróżnienie za najlepsze wydarzenie i zaangażowanie w organizację przedsięwzięć w ramach EDD. Bocheńskie Starostwo było jednym z pięciu podmiotów nagrodzonych w całym Województwie Małopolskim, a jedynym powiatem nagrodzonym w całej Polsce.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wydarzenia
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

880 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 253 Combo z DVB-C/T/T2

Odbiornik HD Combo z głowicą DVB-C/T/T2. Satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV...

295 zł Więcej...