Piknik Zdrowotny w Cikowicach

dodano: 2017-06-07 17:07
autor: AK | źródło: GCKCziS w Bochni z/s w Łapczycy

Piknik Zdrowotny 11 czerwca zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Pikniku Zdrowotnym, który odbędzie się w Cikowicach na boisku sportowym Orzeł Cikowice. Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz promowanie form bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Piknik Zdrowotny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla przybyłych gości, a w tym m.in.: degustację zdrowej żywności, możliwość rejestracji na badania mammograficzne, rejestracji do bazy dawców szpiku kostnego, pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Kolumny Transportu Sanitarnego, okolicznościowe spotkanie mam ze szkoły rodzenia w Proszówkach, „białe miasteczko” – konsultacje lekarskie, porady pielęgniarskie, możliwość wykonania podstawowych badań – glukometrii, pomiaru ciśnienia tętniczego, a także skorzystania z bezpłatnej krioterapii i porad dietetyków z Natur House.

Liczne atrakcje wzbogaci barwny program artystyczny, który rozpocznie się występem dzieci z Gminnego Przedszkola w Cikowicach, a następnie programem przygotowanym przez podopiecznych Świetlicy w Cikowicach. Klub Sportowy Orzeł Cikowice zagwarantuje świetną zabawę podczas gier sportowych zorganizowanych dla całych rodzin.

O godz. 18:00 przedstawione zostaną wyniki konkursu plastycznego na najlepszy plakat o tematyce „Dbaj o zdrowie”, a o 18:30 na scenie zaprezentują się finaliści IX Gminnego Konkursu Młodych Wokalistów.

O godz. 20:00 zapraszamy do wspólnej zabawy tanecznej przy wspaniałej muzyce grupy ABBA MIA wykonującej w pełni na żywo ponadczasowe przeboje szwedzkiego zespołu ABBA.

Organizatorami wydarzenia są:
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni
Gminne Przedszkole w Cikowicach
Klub Sportowy Orzeł Cikowice
Rada Solecka w Cikowicach
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii W Małopolsce
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

199 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 AX180 1,8m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI w wersji 2.0 do transmisji...

45 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 65 cm z przyssawką

stalowa antena 65 cm przenośna na przyssawkę.

139 zł Więcej...