Piknik Zdrowotny w Cikowicach

dodano: 2017-06-07 17:07
autor: AK | źródło: GCKCziS w Bochni z/s w Łapczycy

Piknik Zdrowotny 11 czerwca zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w Pikniku Zdrowotnym, który odbędzie się w Cikowicach na boisku sportowym Orzeł Cikowice. Głównym celem przedsięwzięcia jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz promowanie form bezpiecznego i aktywnego spędzania wolnego czasu.

Piknik Zdrowotny


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji dla przybyłych gości, a w tym m.in.: degustację zdrowej żywności, możliwość rejestracji na badania mammograficzne, rejestracji do bazy dawców szpiku kostnego, pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Kolumny Transportu Sanitarnego, okolicznościowe spotkanie mam ze szkoły rodzenia w Proszówkach, „białe miasteczko” – konsultacje lekarskie, porady pielęgniarskie, możliwość wykonania podstawowych badań – glukometrii, pomiaru ciśnienia tętniczego, a także skorzystania z bezpłatnej krioterapii i porad dietetyków z Natur House.

Liczne atrakcje wzbogaci barwny program artystyczny, który rozpocznie się występem dzieci z Gminnego Przedszkola w Cikowicach, a następnie programem przygotowanym przez podopiecznych Świetlicy w Cikowicach. Klub Sportowy Orzeł Cikowice zagwarantuje świetną zabawę podczas gier sportowych zorganizowanych dla całych rodzin.

O godz. 18:00 przedstawione zostaną wyniki konkursu plastycznego na najlepszy plakat o tematyce „Dbaj o zdrowie”, a o 18:30 na scenie zaprezentują się finaliści IX Gminnego Konkursu Młodych Wokalistów.

O godz. 20:00 zapraszamy do wspólnej zabawy tanecznej przy wspaniałej muzyce grupy ABBA MIA wykonującej w pełni na żywo ponadczasowe przeboje szwedzkiego zespołu ABBA.

Organizatorami wydarzenia są:
Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni
Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Bochni
Gminne Przedszkole w Cikowicach
Klub Sportowy Orzeł Cikowice
Rada Solecka w Cikowicach
 
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii W Małopolsce
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Televes Yagi Edge Mix Combo

Znakomita, hiszpańska antena kierunkowa VHF/UHF, zalecana do odbioru HDTV z...

89 zł Więcej...

Nagrywarka UHD Velocap Tbox Deluxe

Urządzenie pozwalające na nagrywanie ze źródła HDMI lub AV materiału...

880 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 253 Combo z DVB-C/T/T2

Odbiornik HD Combo z głowicą DVB-C/T/T2. Satelitarno-kablowo-naziemny odbiornik cyfrowy HDTV...

295 zł Więcej...