1.07 Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi

dodano: 2017-04-09 21:00 | aktualizacja: 2017-04-09 21:35
autor: Anna Sulisz | źródło: Fundacja Auxilium

BiegSolny_360 Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi to doroczny bieg ulicami Bochni, organizowany przez Fundację Auxilium już po raz trzeci. Ideą przewodnią całego wydarzenia jest połączenie pasji biegania z pomaganiem. Bocheńska Fundacja w tym momencie ma  19 podopiecznych i to właśnie w ich potrzebach, rehabilitacji i leczeniu pomagamy biorąc udział w biegu solnym.

BiegSolny760


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Trasa wszystkich 3 biegów w tym roku wyjątkowo rozpoczyna oraz kończy się w Parku Rodzinnym Uzbornia i biegnie malowniczymi zakątkami Solnego Miasta. Warto dodać, że niepowtarzalnymi nagrodami dla zwycięzców są ręcznie wykonane, wykute w bryle soli, unikatowe solne pierścienie. Każdy uczestnik biegu otrzyma  również ręcznie robiony, symboliczny medal, którego nie dostanie się na żadnej innej imprezie sportowej. 

Organizatorzy do udziału w biegu zapraszają nie tylko pasjonatów biegania, ale również zrzeszone i niezrzeszone grupy biegowe, kluby fitness, sportów walki, piłkarskie , a także spontaniczne grupy mundurowe, samorządowe, szkolne, firmowe i inne. Warto tutaj dodać, że najliczniejsza grupa, która weźmie udział w biegu dostanie jeden z ręcznie wykonanych, wyjątkowych pierścieni solnych. Może on być piękną ozdobą szkolnej lub klubowej półki z nagrodami. 
 
Plakat Biegu Charytatywnego o Pierścień Św Kingi


Biegowi Głównemu na 10 km towarzyszy Bieg Rodzinny na 3 km oraz Marsz Nordic Walking, do udziału w których organizatorzy również serdecznie zapraszają. 

Wolontariusze poszukiwani!  

Jeśli wśród Was są osoby które miały by czas, ochotę, chciały by pomóc w organizacji i przeprowadzeniu całego wydarzenia oraz mają nie mniej niż 15 lat prosimy o kontakt:  
Magdalena Dyga:  660000223,  
Mirosław Cibor:  606368345.          

Każda para rąk się przyda!!! 

Obecność  na tej imprezie biegowej może być świetną zabawą połączoną z realizacją potrzeby pomagania innym,  a przede wszystkim będzie to ogromna pomoc w leczeniu i rehabilitacji Podopiecznych Fundacji Auxilium, którzy codziennie zmagają się z wielkimi trudami życia z chorobą. 

Więcej informacji na stronie:   www.biegsolny.pl 
                                                               
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sport
Informacje
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TechniSat Satman 850 Smiley alu + adapter 40mm

Niemiecka, aluminiowa antena podświetlana firmy TechniSat o nazwie Satman 850...

540 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 203

Odbiornik HD cyfrowy HDTV PVR Ready marki Ferguson wyposażony w...

249 zł Więcej...

Mini PC Android HiMedia Q30

Mini PC na systemie Android 7.0 Nougat z procesorem 4...

399 zł Więcej...